24 Nisan 2008 Perşembe

SenBenCem'in SenBen'i

Ama olmaz ki madem bu blog’un ismi senbencem hani sen hani ben dedi en sonunda Cem’in babası. Biraz da bizden bahset hatta neden bloğuna bu ismi verdiğini anlat dedi. Eee haklısın Rehacığım, hadi biraz bizden bahis. Ama senbencem’i bugün anlatmayayım akşama resmini de çekeyim öyle.

Bizden birkaç resim koymak istedim bahsederken. Açtım digital albümleri, başladım karıştırmaya. İçlerinden seçtim seçtim seçtim ama bir tarihten sonra ikimizin hiç resmi olmadığını fark ettim. Evet bildiniz Cem’in doğumundan bu yana Reha ile şöyle sarmaş bir resmimiz yok :) Aaaaa olmaz böyle bundan sonra bizi de çekelim ama….

Çok gezemedik, başbaşa çok tatil yapamadık, ilk tatilimiz balayıydı, ikinci tatilimizde 7 aylık hamileydim, hoplayıp zıplayamadım. Eeeee be kardeşim pıt diye niye hemen çocuk demeyin, yaptıksa istedikte yaptık, aman geç kalırım hiç yapamam diye korktum, eee yaşımız kemale erdi. Bana annane Reha'ya dede mi desin sonra çocuk.

Hem ne var Pıtırım biraz büyüsün onunla gezeriz bol bol. Görmediğimiz yerleri onunla görür ona da anlatırız.

Reha bu aralar kendini mutfağa adadı, yanlış anlaşılmasın yemek yapmak maksadı ile mutfağa adamak değil, gerçi çook güzel yemek yapar kendisi, benden fırsat buldukça girer mutfağa, ama bu kastettiğim yenilemeyi düşündüğümüz mutfak. Ikea'dan yaptırmaya karar verdik, sayfasında "kitchen planner" var. Yüklüyorsun bilgisayarına nasıl istiyorsan yapıyorsun kendin, çekmecelerin içine varıncaya dek oluşturabiliyor, 3D görebiliyor hatta kaça mal olacağını bile hesaplayabiliyorsun. Süper süper. İşte günlerdir Reha bu çizim programı ile alternatif çizimler yapıyor sabah 4'e 5'e dek. İyi de oluyor Cem uyandığında benim kalkmama gerek kalmadan o uyutuyor ayakta olduğu için.

Çiz canım çiz her gece çiz taa ki Cem geceleri deliksiz uyuyuncaya dek çiz... :)

Bizim hakkımızda yazayım dedim ama yazabilecek o kadar çok şey var ki nereden başlasam neler anlatsam bilemedim. Film şeridi geçer ya gözlerin önünden benimde geçti geçmesine de hangi kareleri kesip kullansam bilemedim. En iyisi ben şimdi yazmayayım, şu film şeridindeki karelerden birkaç tane seçip öyle yazayım. Ama resimleri seçtim ya hani, işte onları eklemeden geçmeyeyim dedim.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder