12 Nisan 2010 Pazartesi

Grena

Daha önce başladım aslında bu sayfaya yazmaya, kendim için ama yazamadım, fırsat bulamadım. Ama artık tamam dedim, zamanı geldi, dedim, özgürce içimden geldiği gibi yazmalıyım dedim.

SenBenCem benim sayfam değil, ben o sayfaya Cem'ime hatıra olsun diye neler yapmış resimlerle okusun görsün diye yazıyorum, ben ne yapmışım, hangi ruh halleri içindeymişim diye yazmıyorum. İşte bunun için burayı kendime açtım artık benimde bir sayfam var yaşasın.

Daha önce farklı template'deki sayfamın ilk yazısını da Grena'ya ayırmıştım, bu yeni sayfamın ilk yazısı da o olsun istedim, içimde kalmışlığından sanırım, yarın yeni yazımla başlayacağım en özgüründen :)

Bir sözlüğüm vardı en kalın en yeşil ciltlisinden lisedeyken, bir ödev için bir kelime ararken gözüme ilişmişti "Grena: Nar çiçeği renginde değerli bir taş" diyordu açıklamasında. Sonra bir dönem ki bu dönem genç kızlık dönemi, kız çocuğum olsun istiyordum, giydirip, süslemek için, ne anlamsızmış şimdi anladım :) İşte o zamanlarda o süslü kıza Grena adını koymayı hayal ederdim. Yıllar yıllar sonra Paşam Cem'im oldu, ama ben Grena ismini sayfama koymayı uygun buldum.

11 yorum:

 1. hayirli ugurlu olsun. cok sevindim. vekilen degil de resmen aramiza katilmana. :))

  YanıtlaSil
 2. hayırlı olsun birtanem

  YanıtlaSil
 3. zevkle bekliyoruz sana dair şeyleri...

  YanıtlaSil
 4. hmmm ne güzel fikir bu böyle hande. her istediğini her aklına geleni dilediğince yaz. konu kısıtlaması yok. cok zevkli olacak senin icin eminim.

  YanıtlaSil
 5. Teşekkür ederim mutluyum gururluyum, mutluluğumu paylaştığınız açılışıma katıldığınız için daha da mutluyum :) :) :)

  YanıtlaSil
 6. Cok guzel bir karar vermissiniz kisisel bir blog acmakla, tebrikler, guzel seyleri paylasmak dilegiyle...
  Sevgiler,

  YanıtlaSil
 7. Grena süper bir isimmiş...Kız çocuğu için de blogun için de...Hem belli mi olur belki bir de kız....?

  YanıtlaSil
 8. Canlarım çok teşekkür ederim

  YanıtlaSil
 9. Canım gelmiş hoş gelmiş:)
  Yazıcaksın ama bak valla karısmam...cok sevıyorum seni muccck! canım arkadasım.

  YanıtlaSil