5 Temmuz 2011 Salı

O mutlu, biz mutlu

2 ay olmuş yazmayalı. Gelmedi içimden gelemedi. Açtım bilgisayarı hadi yazim dedim, resimler de birikti, yok olmadı. Bir türlü giremedim o ruh haline. Neyse sonunda açtım yine, seçtim resimleriiiiiii, çıktım gittim evden, izledim cücemi yüzme dersinde gizlice, geldim şimdi eve ve hadi bakalım başladığın işi bitir dedim şahsıma.
Ama neler oldu, neler yaşandı, hangi birini yazayım. En iyisi önem arz edenlerden bahsetmek.
Tatilimize gittik, bu kez yazlık değildi neyse ki. Tamam Bodrum harika, ev denizin kenarında, dağ tepe aşmıyorsun, ama yine de yatak topla, sofra hazırla/topla, o, bu, şu derken denize gitmek dışında İstanbul'da olmaktan bir farkı olmuyor. Dedik ki şöyle yemek önümüze gelsin, yatağımız toplansın, Kids friendly olsun, biz de biraz özgür olalım. Özgür olamadık ama diğerleri oldu.
Cem havuzdan çıkmadı, su tabancası ile herkesi yaylım ateşine tuttu. Okuldan Irmak arkadaşı da tesadüfen aynı yerdeydi, onunla kah oynadı kah erkek arkadaşlar bulup onlarla su savaşı yapıp Irmak'tan kaçtı.
Bir baktık Mini Club'tan spiderman olarak geldi, bir baktık batman. Sanırım hiç yemediği kadar dondurma yedi. Bademcik meliyatından sonra bile bu kadar yememişti. Yemek mi ??? O yüzlerce çeşit yemekten hiç biri mi çocuğa cazip gelmez. Yok yemek yemedi. Babası 8 günde 7 kilo aldı ama Cem 1 kilo bile alamadan geldi :)
Akşam yemek sonrası lunapark ardından çocuk animasyonu, dejavu gibi. Ben bunu yapmıştım sanki. Dünde, önceki günde....

Mini Club'ta Tuba ile tanıştık. Tuba miniklerle ilgileniyordu. Benden daha çok Tuba ilgilendi Cem'le, yanından ayırmadı. İkinci anne dedik ona. Bir de Cem Mr. Funny'i çok sevdi, çok şeker çok canayakındı, ailecek bayıldık ikisine de.

Bir gün dedik ki yaa şöyle düzgün çekilmiş aile fotoğrafımız yok, çektirsek mi ? Çektirdik. Cem izin verdiğince ve düzgün poz verebildiğince çektiler.
Keyifli, eğlenceli bir tatildi Cem için. O mutlu, biz mutlu :)
Bir haftasonu babaannesine gittik, arabasını da onlara göndermiştik, orada rahat rahat biner göletin çevresinde diye. Valla o vites değiştirmesini anlatamam, değme şoförlere taş çıkarır, parmağının ucuyla pıt diye :)
Aradı taradı, buldu bir park yeri, iki araba arası. o daracık yere girmek onu çok mutlu etti :) Hehhee
Ve son olarak 2 Temmuz evlilik yıldönümümüz.
Garson abi bana balık getirir misin.
Garson abi karides nerede kaldı.
Garson abi çişim geldi :)
Cem'in diyalogları ile güle eğlene, önce güneş batışı, sonra ışıklarla bezenmiş boğaza karşı yudumladık şarapları.
Bitti.
STAR DIVIDERS Pictures, Images and Photos2 yorum:

  1. ohh ne guzel bır tatıl zaten tatılın otelde olanı makbul bencede:)
    cem son fotolarda cok yakısıklı masallah..

    YanıtlaSil
  2. Aman yarabbim, masallah cem'e. kocaman olmus benim yakisikli prensim. ve her zamanki gibi cok karizmatik pozlar vermiş bize. ne o havuz basindaki halleri. isirip bitiresim geldi.
    Aile saadetinizi Allah bozmasin. nice nice mutlu senelere...

    YanıtlaSil