7 Şubat 2011 Pazartesi

Weekend end

Cumartesi, kahvaltının ardından anneannesine gittik, teyzesi ile tavan arasında yürütecini bulmuş çıkartmışlar. Selin seslendi Hande koşşşş. Koştum bir baktım;

Bu ne hal dedim, bebek olmuş. Akşamüstü çıktık anneanneden sözverdiğim gibi oyun parkuruna gittik, tırmandı, hopladı zıpladı, paralı oyuncaklara bindi. Beraber alışveriş yaptık, evimize döndük. Artık akşamları 11'den önce yatmıyor, yatmak istemiyor.
Pazar günü de babaanneye gittik, akşam yatamadığı için yolda pıt diye uyudu, ama yeni paşa koltuğu (araba koltuğu) rahat herhalde ki, dönerkende uyudu. Misafirleri vardı babaannesinin, abi buldu kendine, baktı abi babasının telefonu ile oynuyor, hemen o da babasından telefonunu istedi. Hemen kendine bir rol model buluyor :)
Oradan çıkınca bir teknoloji markete uğradık. Çok şaşırdı, ne tarafa baksa kocaman televizyonlar. Sonra bir tanesinde ki görüntüler çok ilgisini çekti dakikalarca onu izledi. Gelen geçen kirpi saçlarını okaşadı, o farkına bile varmadı :) Bu arada daldığı film "Avatar" :)
Sonra dergi raflarını gördü, filmi bırakıp dergilere koştu, oradan bir dergi seçti, DVD raflarına koştu, Dinazorlu bir National Geographic belgeseli seçti. Yok dedim karar ver 1 tane hakkın var. Ya dergi ya da film. Filmi seçti dergiyi bıraktı.
Eve geldiğimizde kavgasız gürültüsüz bir banyo seansı gerçekleştirdik çok şükür.
Ve bitti işte 2 gün, anne yarın okul günümü diyerek uyudu.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder